Намалюй і з’їж, або як Breakfast&Sketch два роки святкували.

Сладкий мастер-класс по росписи пряников в Артынов

Ось вже два роки кожні вихідні в колі друзів-скетчерів нашої спільноти «Breakfast&Sketch» ми зустрічаємося для живих швидких замальовок у кафе чи на вулиці, у музеї чи в торговельному центрі, спілкуємося про творчість, натхнення, нові художні матеріали, нові книги, плани на майбутнє, цікаві заходи у Вінниці чи в інших містах, знайомимось з новими людьми та навіть одружуємося:)
Кожного разу нове місце, нові теми для скетчів, нові ідеї та можливості.

«Breakfast&Sketch» — це вже традиція, провести творчо вихідні! Це частинка вашого життя з улюбленими скетч-друзями! Це натхнення! Це бажання малювати, малювати і малювати!

20 травня під час святкування Дня Європи ми провели першу «солодку» скетч-зустріч, під час якої встигли зробити по кілька скетчів на святкових вулицях Вінниці, а потім у креативному просторі «Артинов» пили каву і власноруч розмальовували пряники від солодкого клубу «Wonder Box».
До речі, когось може налякати відсутність кондитерського досвіду, але розмальовка прянику — це реально художня тема. Спочатку на білій глазурі, наче на папері, кондитерським маркером, наче лінером, малюємо ескізи, а потім спеціальною їстівною фарбою, наче аквареллю, зафарбовуємо свої малюнки. Тобто, це звичайне малювання! Відмінність лише в тому, що свої скетчі ми ще не їли, а ось пряники зразу ж можна куштувати.

Дякуємо нашим друзям-партнерам — художньому магазину «Крамниця Художника» за подарунок та сертифікат на знижки, кондитерському клубу «Wonder Box» за смачнючі пряники, на яких так приємно було малювати, та улюбленому простору «Артинов» за гостинність, смачну каву і три денних абонемента, що були розіграні під час зустрічі!

І невеличкий фото-звіт. Краще все бачити на власні очі, тому чекаємо вас на наступних зустрічах.

 

22.05.2017
/
Previous Post Next Post

You may also like