Breakfast and Sketch 2 роки. Святковий солодкий майстер-клас

Нашій скетч-спільноті “Breakfast and Sketch” вже два роки 🎉 і ми запрошуємо відсвяткувати цю подію в День Європи з нашими друзями-партнерами: креативний простір Артинов, магазин «Крамниця Художника» та солодкий клуб «Wonder Box».

🏃🏼Стартуємо в 11:00 біля міськвиконкому, малюємо архітектурні скетчі, натовп яскравих людей, далі рухаємося в Артинов, де будемо розмальовувати смачні пряники професійними кондитерськими фарбами та маркерами. Час на весь захід – з 11:00 до 15:00.

🏆На фініші наш улюблений простір Артинов обере трьох переможців-скетчерів у різних категоріях, які отримають призи — денний абонемент до простору.

📝Реєстрація відкрита до 19 травня 2017 р. за посиланням: https://goo.gl/forms/QWi5v6P3lVO0j43F3 і обов’язкова – кількість учасників обмежена.

💰Стартовий внесок становить — 100 грн. На вас чекають цікаві скетч-локації, необхідні професійні матеріали для скетчингу на пряниках (кожному два пряника), подарунки, найсмачніша кава та найкрутіша компанія друзів-скетчерів.

До зустрічі 20 травня 2017 року біля міськвиконкому в 11:00. Протягом підготовки до солодкої скетч-зустрічі ми гарантуємо натхнення у вигляді постів у наших соціальних мережах.

Нагадуємо, наш тег для інформації та публікації ваших скетч-робіт: #breakfastandsketch2years

 

16.05.2017
/
Previous Post Next Post

You may also like