Історія першої АртKava у кав`ярні «Безбренду»

Проект «АртKava» — це унікальна можливість спробувати свої сили на звичайних стінах. Замість скетчбуку (блокнот) — горизонтальна і величезна площина. Замість лінерів — велики маркери. Фотозвіт можно переглянути за посиланням.

На івент прийшли і ті, хто давно вміє малювати, і зовсім нові люди без досвіду. Для останніх були підготовлені спеціальні надруковані на папері скетчі за тематикою: будиночки, архітектурні пам’ятники, транспорт і різні смайлики, які популярні серед скетчерів-мандрівників для тревелбуків (блокноти з подіями під час подорожей).

Про місце проведення. Кав’ярня “Безбренду” дуже сміливо надала власні стіни, які попередньо пофарбувала для нас! Також Аня Куриленко (со-організатор нашої спільноти) для зовсім юних скетчерів робила ескізи олівцем. Тому у кожного участника івенту, незалежно від рівня художної підготовки, вийшло неперевершено і досить професійно!

Любителям статистики зазначимо, що з 27 участників 75% постійні скетчери нашої спільноти, 25% — «новобранці», які думали, що малювати не вміють. У нас малюють усі! Для цього є натхнення, дружня атмосфера, допомога від організаторів і участників спільноти, тематичні заходи і бажання малювати.

Плануємо ще кілька зустрічей нашої спільноти «Breakfast & Sketch» в рамках проекту AртKava. Запрошуємо кав’ярні до співпраці, а вас до нашої команди!

 

Винница, кофейни Винницы, скетчеры Винницы, урбанскетчеры Винницы, скетч проекты, выходные в Виннице, праздник кофе в Виннице, разрисовка стен в Виннице, оформление кафе, скетчеры рисуют в кафе, где выпить кофе в Виннице, самая лучшая кофейня Винницы, скетчи на стенах,

АртKava у Безбренду. 04.06.2016. Автор: Анна Иванова

06.06.2016
/
Previous Post Next Post

Leave a Reply

You may also like